Art Fairs Service stāsts

Mobilly stāsts

Hansamatrix stāsts

AKTĪVĀS INVESTĪCIJAS

  BRC Intrac GroupAutocentrs, industriālā un lauksaimniecības tehnika https://lv.brcauto.eu/ www.intrac.lv2023 
  Royalty Range  Datu analītika
  www.royaltyrange.com 2022
  Echoo GroupĒku pārvaldības sistēmas www.echoo.group2022 
  eAgronomLauksaimniecības pārvaldes risinājumi https://eagronom.com/lv
2021 
  Bio Investments  Mikrobioloģiska mēslojuma ražošana www.bioefekts.lv2020 
  GoWood Ekoloģiska kurināmā ražošana www.gowood.lv2020
  Corle OU  Telekomunikāciju tīkli https://www.corle.ee/en/2019
  Mobilly Fintechwww.mobilly.lv 2016 
  Mārupes Metālmeistars Metālapstrādehttp://www.metalmaster.lv/2015

                                                                REALIZĒTĀS INVESTĪCIJAS

Kopš darbības uzsākšanas 2005. gadā esam realizējuši 30 investīcijas. Dažas no tām:


Hansamatrix (fonds ZGI-4). Fonda investīcija nodrošināja uzņēmuma ieņēmumu pieaugumu, ļāva veikt jauno ražošanas pasūtījumu izpildi kā arī piesaistīt jaunus klientus industriālajā un datu tīklu sektoros. Uzņēmums tika pārdots finanšu investoram, tādējādi nodrošinot peļņu fonda ieguldītājiem. HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, “ierīču” interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Kool Latvija (fonds ZGI-3). Ar ieguldījumu fonda ZGI-3 palīdzību tika radīts un attīstīts pilnīgi jauna koncepta degvielas uzpildes staciju tīkls. Šos panākumus ir novērtējis stratēģiskais investors Olerex, kurš darījuma rezultātā kļuvis par vienīgo Baltijas izcelsmes degvielas mazumtirgotāju, kura stacijas aptver visas trīs Baltijas valstis.

Banga Ltd (fonds ZGI-3). Viens no zivju pārstrādes līderiem Latvijā. Fonda sniegtais atbalsts iekārtu iegādē ļāva dubultot apgrozījumu un strauji izplesties eksporta tirgos.

Dardedze Hologrāfija (fonds ZGI-3). Viens no vadošajiem poligrāfijas uzņēmumiem Latvijā, kas turpina strauji augt. Produkcija tiek eksportēta uz Vācijas, Skandināvijas un Anglijas tirgiem. Fonda investīcijas ļāva modernizēt tehnoloģiju parku un palielināt ražošanas jaudas.

Stream Networks (fonds ZGI-1). Telekomunikāciju un IT ārpakalpojumu kompānija uzrādīja lieliskus izaugsmes rādītājus un iegādājās divus uzņēmumus: Latvijas interneta pionieri - uzņēmumu LATNET un telekomunikāciju uzņēmumu Telecentrs. Darījumu rezultātā izveidojās valstī otrs lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs korporatīvajā segmentā. Šobrīd uzņēmuma 100% kapitāla daļu īpašnieks ir mobilo sakaru operators «Bite Latvija».

Art Fairs Service (fonds ZGI-3). Investīcijas ļāva realizēt strauju ģeogrāfisko ekspansiju un jaunu tirgu iekarošanu Beļģijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Vācijā, Itālijā, Anglijā, Dānijā, Lielbritānijā, Spānijā un Latvijā. 99% no apgrozījuma veido eksports. Pārdošanas darījums saņēma Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijas apbalvojumu kā “Gada pārdošana 2017”.

Uprent (fonds ZGI-3). Uzņēmums ir vadošais sūkņu un sūknēšanas sistēmu nomas pakalpojumu sniedzējs Austrumeiropā ar filiālēm Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. ZGI investīcijas sekmēja strauju izaugsmi un palīdzēja tālākā riska kapitāla fondu piesaistē.

Latvāņi (fonds ZGI-3).  Uzņēmums ir viens no Latvijas kokrūpniecības flagmaņiem. Tā pamatnodarbošanās ir līmēta bezzaru materiāla, granulu un brikešu ražošana. Ar fonda palīdzību tika veiktas lielas mēroga investīcijas ražošanas attīstībā, paplašinot piedāvātās produkcijas klāstu, palielinot automatizāciju un kāpinot rentabilitāti.

Naco Technologies (fonds ZGI-2). Inovatīvo nano pārklājumu tehnoloģiju uzņēmumu iegādājas Vācijas lielākais privātais uzņēmums Schaffler grupa, kas ir pasaules vadošais piegādātājs automobiļu un citām rūpniecības nozarēm. Šis notikums bija viens no gada nozīmīgākajiem uzņēmumu pārdošanas darījumiem Latvijā un ieguva titulu “Gada pārdošana 2015”.

Premium Medical (fonds ZGI-1). Vadošā premium klases klīnika Latvijā, kurā profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 100 speciālistu. ZGI Capital investīcijas ļāva strauji īstenot šo biznesa projektu. Šī ir pirmā medicīniskā iestāde Latvijā premium klīniku segmentā tā spēja izdzīvot un attīsties cauri ekonomiskās lejupslīdes periodam.